سوالات متداول

آیا نحوه انجام صحیح حرکات بدنسازی هم ارایه می‌شود؟

باتوجه به اینکه تمام کاربرانی که به ما مراجعه می‌کنند، ورزشکار حرفه‌ای نیستند، لذا نحوه صحیح انجام حرکات ورزشی به صورت تصویری در برنامه تمرینی گنجانده می‌شود تا مانع از آسیب احتمالی و انجام نادرست حرکات شود.

آیا برنامه ارایه شده فقط برای رشته پرورش اندام کاربرد دارد؟

خیر، همانگونه که می‌دانید تمام رشته‌های ورزشی و قهرمانان ورزشی برای افزایش قدرت و توان خود بدنسازی انجام می‌دهند، بر همین اساس اگر شما در یک رشته ورزشی خاص فعالیت می‌کنید، می‌توانید برنامه تمرینی بدنسازی مخصوص به خود را دریافت کنید.

چرا جیمیتو را انتخاب کنم؟

افزایش طول عمر از حیاتی ترین مزیت‌های حفظ آمادگی جسمانی و تناسب اندام است. درحالی که هیچ چیز طول عمر را تضمین نمی کند اما ثابت شده است که سبک زندگی پرتحرک سهم بزرگی برای رسیدن به این هدف دارد. جیمیتو با ارایه برنامه ورزشی علمی و محصولات معتبر شما را از مربی خصوصی ورزشی بی‌نیاز می‌کند. جیمیتو دارای پشتیبانی حرفه‌ای بوده و به تمام سوالات مشتریان و خریداران پاسخگو خواهد بود و آن‌ها را راهنمایی می‌کند. بنابراین با خیال راحت جیمیتو را انتخاب کنید.

چه قدر طول می‌کشد تا برنامه ورزشی را دریافت کنم؟

بلافاصله بعد از خرید فایل PDF شامل برنامه و نکات استفاده از آن برای شما ایمیل خواهد شد؛ بنابراین توجه داشته باشید که ایمیل و اطلاعات خود را به درستی وارد کنید. 

چند وقت یکبار باید برنامه ورزشی خرید کنم؟

به طور معمول مدت زمان اجرای برنامه تمرینی بدنسازی برای ورزشکاران مشخص می‌شود. اما به صورت سر انگشتی هر برنامه بدنسازی به مدت 4 تا 6 هفته قابل اجرا خواهد بود.

در صورت تاخیر در دریافت برنامه چگونه پیگیری کنم؟

اگر به هر دلیلی تمایل به پیگیری داشتید، توضیحات و کد پیگیری را در بخش تماس با ما ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.