درباره ما

جیمیتو  از یک همفکری خلاق در فروردین 1397 به وجود آمد، اهمیت خدمت رسانی و ارایه برنامه‌های ورزشی برای داشتن جامعه سالم باعث شد در مهر 1397 فروشگاه جیمیتو را راه اندازی کنیم تا از این طریق خدمتی به جامعه خود بکنیم. 

چرا جیمیتو به وجود آمد؟

تناسب اندام نقش مهمی در حفظ سلامت بدن دارد. بارها و بارها ثابت شده است که تمرینات ورزشی منظم، رژیم غذایی معقول و غنی از مواد مغذی و شیوه زندگی پرتحرک فاکتور های مهمی در حفظ سلامت بدن هستند. اما زندگی شهری و کم تحرکی باعث شده است که بسیاری از افراد جامعه دچاری چاقی و اضافه وزن شوند. آن چیزی که باعث می‌شود بدن بهتر رشد کند و کمتر دچار بیماری شوید و سرعت چربی سوزی را بیشتر کنید داشتن برنامه ورزشی و تغذیه مناسب است. 

چرا جیمیتو را انتخاب کنم؟

افزایش طول عمر از حیاتی ترین مزیت‌های حفظ آمادگی جسمانی و تناسب اندام است. درحالی که هیچ چیز طول عمر را تضمین نمی کند اما ثابت شده است که سبک زندگی پرتحرک سهم بزرگی برای رسیدن به این هدف دارد. جیمیتو با ارایه برنامه ورزشی علمی و محصولات معتبر شما را از مربی خصوصی ورزشی بی‌نیاز می‌کند. جیمیتو دارای پشتیبانی حرفه‌ای بوده و به تمام سوالات مشتریان و خریداران پاسخگو خواهد بود و آن‌ها را راهنمایی می‌کند. بنابراین با خیال راحت جیمیتو را انتخاب کنید.

آینده جیمیتو چگونه است؟

استفاده از اینترنت در این سال‌ها باعث شده است که زندگی روزمره ما دچار تغییر شده و راحت‌تر از گذشته نسبت به تامین نیازهای خود بپردازیم، ما در جیمیتو در تلاش هستیم که خیلی ساده مشکل نداشتن مربی خصوصی را برای شما حل کنیم و با کاهش هزینه برای شما مشتریان گرامی تناسب اندام را به شما ارایه کنیم. جیمیتو راحتی و کیفیت برتر دسترسی به خدمات ورزشی را شایسته کاربران می‌داند و هنگامی که رضایت مندی مشتریان و کاربران را از خدمات خود مشاهده کند، رسالت خود را به انجام رسانده است.

جیمیتو می‌خواهد به کجا برسد؟

جیمیتو می‌خواهد بزرگترین سامانه ارایه کننده برنامه ورزشی و خدمات ورزشی در ایران و خاورمیانه باشد، این هدف چندان دور از ذهن و دست نیافتنی نیست، مجموعه همکاران جیمیتو و مشتریان این قابلیت را دارند که جیمیتو را در مدت زمانی کمتر از آنچه انتظار می‌رود به این هدف برسانند. جیمیتو می‌خواهد مرجع کاملی برای ورزش و تناسب اندام باشد. همکاران ما در تلاش هستند تا در کمتر از 5 سال به اهداف خود در این خصوص برسیم.