برنامه بدنسازی از ما رشد و پیشرفت با شما

آن چیزی که باعث تمایز و پیشرفت ورزشکاران مختلف می‌شود، داشتن یک برنامه تمرینی منظم است. تحقیقات نشان می‌دهد ورزشکارانی که برنامه تمرینی مشخصی دارند و زیر نظر یک مربی به فعالیت می‌پردازند شانس 2 برابری برای رسیدن به اهداف خود را دارند.

دریافت برنامه

ویژگی‌های برنامه بدنسازی جیمیتو

آموزش تصویری تمرینات

برنامه تمرینی بدنسازی ارایه شده توسط جیمیتو به همراه آموزش تصویری در اختیار ورزشکاران قرار می‌گیرد.

برنامه ریزی تمرین بدنسازی

مدت زمان لازم برای انجام هر جلسه تمرین، طول دوره و همچنین ایامی از هفته که به استراحت نیاز است را در برنامه تمرینی گنجانده‌ایم.

دریافت گزارش دوره‌ای

کارشناسان جیمیتو از طریق راه‌های ارتباطی که با ورزشکاران دارند به دریافت گزارش روند انجام برنامه تمرینی می‌پردازند و ورزشکاران را زیر نظر دارند.

آنالیز اندام و عضلات

کارشناسان جیمیتو قبل از ارایه برنامه بدنسازی به ورزشکاران به بررسی و آنالیز اندام آن‌ها پرداخته تا برنامه متناسب با فرم اندام هر فرد ارایه کنند.

برنامه ریزی تغذیه

یکی از فاکتورهایی که در رشد عضلات تاثیر گذار است داشتن برنامه تغذیه صحیح است که در طول این دوره برنامه ریزی برای تغذیه ارایه می‌شود.

قیمت مناسب برنامه تمرینی

یکی از دلایلی که بسیاری از ورزشکاران از مربیان باشگاه برنامه تمرینی دریافت نمی‌کنند قیمت بسیار بالای برنامه بدنسازی است؛ برنامه تمرینی ارایه شده توسط جیمیتو علاوه بر قیمت مناسب، دارای کیفیت بالاتری نسبت به سایر برنامه‌هاست.

تعرفه برنامه بدنسازی حجمی و تناسب اندام

بسته تناسب اندام

  • آنالیز اندام
  • ارایه برنامه تمرینی
  • آموزش تصویری تمرینات
  • -
  • -
39,000 تومان

بسته قهرمانان

  • آنالیز اندام
  • ارایه برنامه تمرینی
  • آموزش تصویری تمرینات
  • ارسـال جمـلات انگـیزشـی
  • دریافت گزارش هفتگی از ورزشکار
59,000 تومان

سوالات متداول درباره برنامه بدنسازی

آیا برنامه بدنسازی ارایه شده فقط برای افراد مبتدی است؟

پیش از اینکه برنامه بدنسازی توسط مربیان ما برای ورزشکاران ارایه شود، به طور کامل وضعیت تغذیه، فیزیک بدن و قصد ورزشکار از دریافت برنامه بررسی می‌شود و پس از آن برنامه ارایه می‌گردد؛ بنابراین اگر بدنساز مبتدی هستید و یا قهرمان بدنسازی می‌توانید از جیمیتو برنامه دریافت کنید.

چه قدر طول می‌کشد تا برنامه بدنسازی را دریافت کنم؟

بعد از تکمیل شدن فرآیند خرید و پاسخ به سوالات مربیان، برنامه تمرینی بدنسازی شما حداکثر در 4 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.

آیا برای دریافت برنامه تمرینی باید عکس از خودمان ارسال کنیم؟

خیر، دریافت عکس ورزشکار برای دریافت برنامه تمرینی الزامی نیست. تحلیل بدن ورزشکار توسط گرفتن سایز نقاط مختلف بدن و شرح توصیفی ورزشکار انجام می‌شود.

بعد از دریافت برنامه چگونه با مربی در ارتباط باشم؟

اگر بعد از دریافت برنامه تمرینی سوالی داشتید و یا قصد ارتباط با مربی را دارید می‌توانید از طریق ایمیل program[at]gymito.com سوالات و نظرات خود را ارسال نمایید.

آیا نحوه انجام صحیح حرکات بدنسازی هم ارایه می‌شود؟

باتوجه به اینکه تمام کاربرانی که به ما مراجعه می‌کنند، ورزشکار حرفه‌ای نیستند، لذا نحوه صحیح انجام حرکات ورزشی به صورت تصویری در برنامه تمرینی گنجانده می‌شود تا مانع از آسیب احتمالی و انجام نادرست حرکات شود.

آیا برنامه ارایه شده فقط برای رشته پرورش اندام کاربرد دارد؟

خیر، همانگونه که می‌دانید تمام رشته‌های ورزشی و قهرمانان ورزشی برای افزایش قدرت و توان خود بدنسازی انجام می‌دهند، بر همین اساس اگر شما در یک رشته ورزشی خاص فعالیت می‌کنید، می‌توانید برنامه تمرینی بدنسازی مخصوص به خود را دریافت کنید.

چند وقت یکبار باید برنامه تمرینی بدنسازی بگیرم؟

به طور معمول مدت زمان اجرای برنامه تمرینی بدنسازی برای ورزشکاران مشخص می‌شود. اما به صورت سر انگشتی هر برنامه بدنسازی به مدت 4 تا 6 هفته قابل اجرا خواهد بود.

در صورت تاخیر در دریافت برنامه چگونه پیگیری کنم؟

همانگونه که در سوالات قبل خدمت شما ورزشکار گرامی توضیح داده شد، حداکثر زمان ارسال برنامه 4 روز کاری است. اما اگر به هر دلیلی تمایل به پیگیری داشتید، توضیحات و کد پیگیری را در بخش تماس با ما ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

هزینه دریافت برنامه چقدر است و چگونه باید پرداخت کنم؟

هزینه دریافت برنامه بدنسازی 39 و 59 هزار تومان است، که بسته به نیاز خود هر یک از بسته‌های تناسب اندام و یا قهرمانان را انتخاب و به صورت اینترنتی پرداخت را انجام می‌دهید.

نظرات کاربران جیمیتو

باقر فاضلی

چند ماهی باشگاه می‌رفتم و بدون برنامه کار می‌کردم و در این مدت پیشرفت زیادی نداشتم، تا اینکه برنامه تمرینی خودم را از جیمیتو خریدم، الان بعد از 3 هفته رشد عضلاتم را احساس می‌کنم.

حسین هنجنی

من خیلی لاغر بودم و هرکاری می‌کردم وزنم بالا نمی‌اومد، تا اینکه برنامه تمرینات بدنسازی را از این سایت خریدم؛ توی یکماه تونستم 2 کیلوگرم وزن اضافه کنم که این برای من رویایی بوده تا الان.

سامان برزگر

اهمیت داشتن برنامه بدنسازی حجمی برای بسیاری از ورزشکاران کم است، شاید برای همین است که افراد کمی در باشگاه‌های بدنسازی پیشرفت می‌کنند. اما من بعد از مطالعه مقالات این سایت به حرفه‌ای بودنشون پی بردم.